O nás

Cokoliv dělám, dělám rád…

Dřevo je  materiál, který je čistý, má úžasnou energii a je příjemný, jak na pohled, dotek, tak i svou nezaměnitelnou vůní. Je nezáludný, zdravotně nezávadný a má svou duši.

Cokoliv vyrábím, od prvního doteku, vyrábím s radostí. Nejen hotový produkt, ale i cesta k jeho dokončení je zážitek. Je to pocit, který mne naplňuje radostí. Ať se jedná o lampy, budky a krmítka pro ptáky, či cokoliv dalšího, co přijde. Už teď se těším na každou následující věc, na každý nový den, kdy budu moci vymýšlet a tvořit.      

Začalo to lampami s barevnými led pásky ve tvaru pyramid. Věřím, že jejich tvar má svůj význam ve vztahu k energiím všeho kolem nás, tedy i člověku. Vašemu domovu dodají nevtíravý design a světlo různých barev. Následovalo krmítko pro ptáky na zahradu rodičů, pak domeček a nakonec kombinace obojího. Nyní už jsou to přímo malé chatičky pro ptáky s bazény (pítky). Vše je vymyšleno a vyrobeno tak, aby v maximální možné míře odolalo nepřízni počasí. Převážně vodě, mrazu, větru, sluníčku. Veškeré spoje jsou nejen slepeny lepidlem, díky jemuž složení je voděodolné, ale spoje jsou dále spojeny šrouby a čepy k maximálnímu ukotvení. Pokud není dohodnuto jinak, standardně všechny výrobky, které dodávám k užívání v exteriéru jsou namořeny a opatřeny dvěma nátěry odolnými vůči UV.     

Cokoliv se Vám bude líbit, potěší slova chvály. Někdy i více, než platba. Z tohoto důvodu občas něco daruji. Jen tak pro potěšení někoho z Vás i pro potěšení mé. Ono totiž udělat  někomu radost je naplňující.
     Snad se Vám má práce bude líbit. Nejen ten výsledek, ale i ta cesta k němu. Proto to dělám….

Petr Seifert